İstanbul anadolu yakası Sancaktepe  ilçesinde  Tezgah arası cam  Sancaktepe Mutfak panel uygulaması tamamlanmıştır. Çiçekli Sancaktepe mutfak tezgah arası dekor çalışması siyah mermer üzerinde ve beyaz mutfak tezgahında çok güzel durmaktadır. Renkleri solmaz ve tezgah arası cam kategorisinde, oldukça dayanıklıdır. Tablo, geometri, çiçek, kelebek vb. bin bir desen ve renkte üretilen bu camlar, özel renklendirme sistemiyle desen kazandırılmıştır.

Güzel tasarlanmış ve üretilmiş bir cam paneller, bir mutfak veya banyonun görünümünü ve hissini değiştirebilir, bu da mekanın daha misafirperver olmasını sağlamanın yanı sıra oda içinde gerçek bir odak noktası yaratır. Yıldırım Dekor'da, çizilmeye karşı dayanıklı, leke tutmayan ve uzun süreli performans için son derece dayanıklı olan 19 mm kalınlığında sertleştirilmiş güvenlik camı ile cam tezgahlarımızı oluşturuyoruz. Çok çeşitli renk seçenekleri ve drenaj için olukların yanı sıra ocak ve lavabolar için delikler açabilme kabiliyetiyle, alanınıza uyan ve özelliklerinizi mükemmel bir şekilde karşılayan özel bir cam tezgah tasarımı yaratabiliyoruz.

Abdurrahmangazi mutfak tezgah arası cam,  Akpınar cam tezgah arası ,  Atatürk tezgah arası cam,  Emek tezgah arası cam,  Eyüp Sultan tezgah arası cam,  Fatih tezgah arası cam,  Hilal tezgah arası cam,  İnönü tezgah arası cam,  Kemal Türkler tezgah arası cam,  Meclis tezgah arası cam,  Merve tezgah arası cam,  Mevlana tezgah arası cam,  Osmangazi tezgah arası cam,  Paşaköy tezgah arası cam,  Safa tezgah arası cam,  Sarıgazi tezgah arası cam,  Veysel Karani tezgah arası cam,  Yenidoğan tezgah arası cam,  Yunus Emre tezgah arası cam, 

 


Tezgah arası cam Sancaktepe Mutfak panel

Tezgah arası cam Sancaktepe Mutfak panel

Tezgah arası cam Sancaktepe Mutfak panel

Tezgah arası cam Sancaktepe Mutfak panel

Tezgah arası cam Sancaktepe Mutfak panel