Mutfak tezgah arasında fayans veya seramik yerine öyle bir ürün olsa baktıkça içiniz açılsa cam elyafdan olup sağlam ve kullanışlı olsa ve mutfağınıza mükemmel bir derinlik katsa. Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bizde öyle düşündük ve sizler için öyle bir ürün geliştirdik adına Tezgah arası cam panel dedik. Mutfağınız için yeni nesil ve modern bir ürün. Görselliği ile mutfağınıza harika bir derinlik ve estetik bir hava katar. Cam olduğu için temizliği gayet kolaydır. Cam temizlik malzemeleri ile kolaylıkla silinip temizlenebilir. Leke ve bakteri barındırmaz. Her silindiğinde ilk günkü gibidir. Kalın ve Temperli yani fırınlanmış camdan üretildiği için, Normal bir cama oranla yaklaşık 4 kat daha mukavemetli olup, hertürlü darbeye ve yüksek ısıya karşı dayanıklıdır.
 
Mutfak tezgah arası cam, istenilen görselin cam üzerine teknolojik baskı makineleri ile kaplanması sonucu oluşturulmaktadır. Panel olarak istenilen ölçülerde üretilmektedir. Mutfakları daha değerli hale getiren, aynı zamanda Bayanların, Mutfakların da geçirdikleri zamanı eşsiz ve benzersiz yapan dekorasyon için günümüzde önemli bir yer edinmiş yapı ürünüdür.
 
 
Fiyatları Metretül olarak hesaplanmaktadır. Örn: 0,60m x 3m ölçülerinde yapılması gereken bir alanın fiyatı (3 x Metretül fiyatı) olarak hesaplanacaktır. Bir çok Mutfak Tezgah Arası mesafesi standart 50 veya 60cm olmaktadır. Sadece uzunluk değişmektedir. Üreticisi olduğumuz tüm modeller ve görseller için fiyat aynı olup, imalat süresi yaklaşık 5 gündür.


CAM PANEL ÇALIŞMALARIMIZ

CAM PANEL ÇALIŞMALARIMIZ

CAM PANEL ÇALIŞMALARIMIZ

CAM PANEL ÇALIŞMALARIMIZ

CAM PANEL ÇALIŞMALARIMIZ

CAM PANEL ÇALIŞMALARIMIZ