İstanbul anadolu yakası Kadıköy ilçesinde Mutfak tezgah arası cam panel çalışması yapılmıştır. Uygulamamızda deniz altı görsellerine yer verilirken,  mutfak tezgah arasına milimetrik olarak yerleştirilmiştir. Mutfak tezgah üstü cam panelde yine aynı görsel uygulanmıştır. 

Kadıköyde cam mutfak montaj uygulaması başarıyla tamamlanmıştır. En uygun fiyatlara cam mutfak uygulamasını profesyonel ustalarımız tarafından birbirinden güzel modellerle hazırlanmıştır. 

Renkli Cam Tezgahlar , günümüzün herhangi bir mutfağına şık ve pratik bir ektir.

Mutfağınıza uyarlanmış

Tezgâhlarımız, Ocaklar, Ocaklar, Lavabolar, vb. Gibi kurulu uygulamalara uyum sağlamak için kesimler ve tahsisler ile oluşturulmuş ve mutfağınız için ideal bir güncellemedir.

Mutfaktaki alana bağlı olarak her türlü şekil ve boyutta mümkündür.

Üstü veya Alttan takılmış Lavabolar cam çalışma yüzeyleri ile kullanılabilir.

Drenaj olukları daha fazla pratiklik için yüzeye işlenebilir.

Tamamen desteklenmedikçe, tüm çalışma tezgahlarının 15mm veya 19mm camdan yapılmasını tavsiye ederiz.

Kolayca Temizlenmiş

 

Cam, cilalanmamış bir malzeme olduğundan, tezgahlarımız lekelere karşı dayanıklıdır ve kolayca temizlenir. Tüm ürünlerimizde düzenli cam temizleyici kullanılabilir.

Kadıköy cam mutfak, kadıköy mutfak arası cam, kadıköy tezgah üstü cam, 19 Mayıs cam mutfak arası,  Acıbadem cam mutfak arası,  Bostancı cam mutfak arası,  Caddebostan cam mutfak arası,  Caferağa cam mutfak arası,  Dumlupınar cam mutfak arası,  Eğitim cam mutfak arası,  Erenköy cam mutfak arası,  Fenerbahçe cam mutfak arası,  Feneryolu cam mutfak arası,  Fikirtepe cam mutfak arası,  Göztepe cam mutfak arası,  Hasanpaşa cam mutfak arası,  Koşuyolu cam mutfak arası,  Kozyatağı cam mutfak arası,  Merdivenköy cam mutfak arası,  Osmanağa cam mutfak arası,  Rasimpaşa cam mutfak arası,  Sahrayı Cedit cam mutfak arası,  Suadiye cam mutfak arası,  Zühtüpaşa cam mutfak arası, 


Kadıköy Cam mutfak arası tezgah uygulaması

Kadıköy Cam mutfak arası tezgah uygulaması

Kadıköy Cam mutfak arası tezgah uygulaması