Cam tezgah, mutfak cam uygulaması

 

Yıldırım Dekor olarak sizin için farklı renklerde cam tezgah ve mutfak tezgah arası cam paneller üretiyoruz. Kullanılan malzeme cam olduğu ve istenilen renk ve tasarım uygulana bileceği için göz alıcı mükemmel sonuçlar ortaya çıkıyor. Cam tezgah ve tezgah arası cam panel mutfak dolaplarınızla şık ve çok doğal bir uyum içinde birleştirilebilir.

Cam motifi tasarımlar üzerinde özel olarak geliştirilmiş bir yöntem olarak kullanıyor. Tezgah cam baskısı ve tezgah arası cam baskısı gerçek renk parlaklığını sizlere sunuyor. Yıldırım Dekor cam tezgah ve tezgah arası cam kullanımında siz müşterilerimizi memnun etmek için sıkı standartlar uyguluyor.

Tezgah arası cam paneller ve cam tezgahlar temizliği kolaydır, hijyeniktir, bakteri ve mikrop barındırmazlar, böylelikle gıdaları barındırdığımız mutfak emin ellerdedir.

Arkadan aydınlatmalı tezgah arası cam paneller sayesinde mükemmel görüntüler, harika tasarımlar elde edersiniz. Böylelikle görüntü için kurulmuş olan aydınlatmayı iş aydınlatması olarak da kullanabilirsiniz.

Yıldırım Dekor – Cam Tezgah – Tezgah Arası Cam Panel


Cam tezgah, mutfak cam uygulaması

Cam tezgah, mutfak cam uygulaması

Cam tezgah, mutfak cam uygulaması