Renkli Tezgah arası cam panel

Renkli cam panel çalışmalarında milyonlarca renk arasından istediğiniz renk yada renkleri bize bildirmeniz yeterli. Mutfak dekorasyonunuza uygun olan rengi belirledikten sonra ister siz ölçüleri alıp  yada profesyonel ekibimizden yetkililer gelip ölçüleri aldıktan sonra hemen uygulamaya geçebiliriz.

Evde en çok kullanılan odalardan bir tanesi mutfağınızdır ve özel ihtiyaçlarınıza göre kişisel olarak tasarlanmış bir düzene sahip olmak, yalnızca size daha organize olmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda doğru düzenle aile etkinlikleri için merkez haline gelebilir. Mutfağınızı tasarlarken seçim yapmanız gereken çok sayıda aksesuarı bulunur ancak hiçbir şey bitmiş tasarımın cam sıçramalarına karşı daha iyi sonuç vermez.

Tezgah arası cam sırtlarının estetiği dışında çok pratik. Yüksek kaliteli parlaklık veya emaye boya bile yağ ve gres olduğunda temizlenmesi çok zor olabilir, ancak tezgah arası cam sırtları sadece bir silmeye ve inatçı yağın temizlenmesi için tek fırçaya ihtiyaç duyar. Aşınma ve yıpranma, cam sıçramanın arkasında mükemmel bir seçim olduğunun bir diğer faktörüdür; çünkü evinizde yaşadığınız sürece herhangi bir bakıma ihtiyaç duyulmayacağından, fırçalamaya maruz kalan duvarların olmamasına ve fayanslar varsa derz dolumuna gerek kalmamaktadır.

RENKLİ TEZGAH ARASI CAM RENK PALETİ

 

Renkli Tezgah arası cam renk cam kaplama tek renk camda tek renk düz renk cam


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta