Tezgah Arası Cam Panel Montajı 

Mutfak tezgah arası cam panel bakımı en uygun fiyatlara tezgah arası cam mobilyalarının komple onarımı ve montajından sonra monte edilir. Diğer tezgah arası camların aksine, bu tür bir apronun kurulumu, oluşan toz ve kir ile çalışırken, inşaat malzemelerinin (örneğin, sıva, macun) kullanımını gerektirmez. 

Tezgah arası cam panel takmanın iki yolu vardır: 

1. Özel klipslerle kapatılmış vidalarla cam panel dört taraftan duvara sabitlenir. Bu yöntemin avantajı, tezgah arası cam panel monte etmeden önce, duvarları özel olarak hazırlamanıza gerek yoktur. Bu yöntemin dezavantajı, kliplerin her zaman mutfağın iç kısmı ile birleştirilmemesidir. 

2. Cam paneli duvara yapıştırarak sabitleme. Bu yöntem, mutfağınızın iç kısmının bütünlüğünü ihlal etmez. Bununla birlikte, böyle bir yöntemi kullanmadan önce, duvarları ve bitişik köşeleri daha yakından hizalamak gerekir. Cam apronu monte edildikten sonra, soketler takılır (kablolar kurulumdan önce yapılır) ve gerekirse, korkuluklar ve diğer bağlantı parçaları eklenir. 

 

Mutfak Tezgah Arası Cam Panel Bakım 

Böyle bir tezgah arası cam panelin diğer tip tezgah arası camlar ile karşılaştırılması sonucunda bakımı için yapmanız gereken herhangi bir şey yoktur. Diğer tezgah araları düşünüldüğünde temizliği kolay ısıya dayanıklı tek parça olduğu için dökülme olasılığı yok, derz dolgularıyla uğraşmak yok, oluşan lekeleri kolayca temizleyin konforun ve modern mutfak görünümünün tadını çıkarın.

 

Bunun bir sonucu olarak, mutfak tezgah arası cam panel, yıllarca sizi tür ve pratikliğiyle memnun edecektir. Bu nedenle şu sonuca varabiliriz: camdan mutfak tezgah araları, diğer malzemelerden yapılmış tezgah araları üzerinde özelliklerinde önemli bir üstünlüğe sahiptir ve bu nedenle mutfağınız için desenleri seçip sipariş ederek, iç mekanına benzersizlik ve teklik katabilirsiniz.