Mutfak tezgah arası camlar, özellikle yemek pişiriken sıçramalara karşı  işlevsel bir role sahiptir ve pişirme sırasında duvarlarınızı sızıntılardan ve sıçramalarından korur.Ancak sıçrama camlarda da oldukça dekoratif olduğunu kanıtlıyor ve mutfağınızın genel görünümüne büyük katkıda bulunuyor. Bu nedenle, cam üzerine karar verdiyseniz, mutfağınızın renk şemasının geri kalanıyla birlikte çalışan renkli bir tezgah arası cam   seçmeniz gerekir.
 
Ancak bazen bu çok yıldırıcı olabilir ... Çoğu müşteri, tezgah arası camların ve dolapları ile birlikte gitmeyeceğini, renklerin yıkıcı olacağını veya başka bir şekilde (eğer bir özellik parçası olarak düşünülüyorsa) renkli tezgah arası camların uyumlu durmayacağından endişeleniyor.
 
 
Dikkat edilmesi gereken  kararlar!
Kırmızı renkli tezgah arası cam,Zaten bu canlı kırmızı renkli tezgah arası cam panel gibi aklınızda bir favori renkiniz olması olabilir.
 
 
Bir Favourite ile gitme - Projenizin başlangıcından itibaren, renkli tezgah arası camınız için kullanmak istediğiniz en sevdiğiniz renk var. Bu, daha sonra yalnızca daraltmanız ve karar vermeniz gereken ton kadar kolay bir renk seçimini yapar.
 
 
Doğal ilerleme - Alternatif olarak, dolapları seçtiğinizde doğal olarak sizi başkalarına karşı bazı renkler yönünde yönlendirir. Örneğin; koyu parlak gri mutfak kaplaması tercih ederseniz, gri-katman yapmanız olası değildir; Bunun yerine, kontrastlı veya daha açık renkli tezgah arası cam panel seçmeniz ihtimali daha yüksektir. Veya tamamen beyaz bir mutfağa sahipseniz, bu dekor sizi canlı bir renk enjeksiyonuna doğru itebilir!
 
Mutlu nötrlerden birini seçin - Diğer müşteriler, renkleri yumuşak bir uyum içinde renklerle tamamıyla nötr görünmelerini isteyecektir. Evinizde uzun vadede kalmayı planlamıyorsanız ve çoğu kez itirazı olan (nahoş bir tat olmadan) nötr bir mutfak renk şemasının başlangıçtan öncelikli olması gerekiyorsa, genellikle en iyi yol budur.
 
Sitemizde Yıldırım Dekor'un yapmış olduğu çalışmalardan tezgah arası cam seçenekleri arasında çeşitli modelleri görebilirsiniz.