Mutfak tezgah arası dekorasyonda ilk akla gelen cam mutfak, tezgah arası cam, 3d cam, cam alınlık uygulamalarının yanında fayans ve seramik çalışmalarıdır. Yıldırım Dekor olarak hem ekonomik hem daha modern görüntüsü hemde yıkım dökümü az olan mutfak tezgah arası cam paneli öneriyoruz.

Üç boyutlu lazer baskı teknolojisi sayesinde istenen görseller vinil malzemeye basılıyor ve mutfak dolaplarıyla tezgah arasında kalan bölüm bu görsellerle kaplanıyor. Üstüne ise temperlenmiş cam diye isimlendirilen ve direnci yüksek kalınlıkta cam uygulanarak mutfak estetik bir görünüme kavuşturuluyor.

Böyle bir durumda bizler kendini ayrıcalıklı hisseden tüm insanlara zevk ve hayallerini yaşamaları fırsatını veriyoruz. Evet sadece size özel eşsiz görsellerimiz ile yaşam alanlarınızı renklendiriyoruz. tezgah arası cam örneklerimizden Seçmek sizden uygulamak bizden...

3 boyutlu tezgah arası cam resimlermiz ile evinizde gerçekci ve şahane ortamlar yaratabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi arayarak evinize ücretsiz keşfe davet etmek.Sonrasında kataloğumuzdan seçeceğiniz resmi istediğiniz alana 3 boyutlu montaj yaptırtmak. Binlerce resim arasından mutlaka size uygununu bulacağımızdan emin olabilirsiniz

Bunun nedeni ise daha çok kulanıcıya ulaşmak iş işi getirir mantıgıyla çalışan Yıldırım Dekor tezgah arası cam konusunda müşterilerine teknik fiyat ve montaj bilgisi vermeden kaçınmıyor insanlar bilgi almak için 0216 526 17 56 - 0538 505 21 19 numaralarından  araya bilirler.