Mutfak tezgah cam ve tezgah arası cam dekor son yılların trendi haline gelmiştir. Tezgah cam ve tezgah arası cam panel tasarımları, modelleri ve kullanım avantajları sayesinde yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Yıldırım dekor olarak bu şık ve modern mutfak tezgah cam ve tezgah arası cam panelleri büyük bir titizlikle ve uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Mutfak tezgah cam ve tezgah arası cam panellerde farklı alternatifler mevcuttur. 

  • Mutfak tezgah arası Parlatıcı
  • Mutfak tezgah arası Matt
  • Mutfak tezgah arası Premiumglanz
  • Mutfak tezgah arası Pleksiglas
  • Mutfak tezgah arası sertleştirilmiş güvenlik camı
  • Mutfak tezgah arası LED aydınlatmalı

Etkileyici efektler için aydınlatılmış tezgah arası cam panel ve tezgah cam

Mutfak cam camlı emniyet camı modeli, aydınlatmalı bir model şeklinde sipariş edilebilir. Aydınlatma nedeniyle, tezgah arasın seçilen motifi ışık radyasyonu tarafından daha iyi vurgulandığı için mutfak içinde ek bir dekoratif etki elde edilir. Entegre aydınlatma sistemine rağmen, modelin montajı da layner için de kolaydır. İsterseniz, mutfakta duvar çeşitliliği sağlamak için tezgah arasın motifini bile değiştirebilirsiniz.

Tezgah arasının kolay temizlenmesi ve sökülmesi

Mutfak tezgah arasının günlük mutfak hayatında mümkün olduğunca pratik bir şekilde birleştirilebilmesi için bakım özellikleri de önemlidir. Tezgah arası cam panel malzemesi sağlamdır ve temizlenmesi kolay bir yüzeye sahiptir. Bunun için geleneksel çok amaçlı temizleyicilerin kullanımını yeterlidir.

Mutfak için mükemmel bir aksesuar olarak mutfak tezgah arası

Mutfağınızdaki mutfak arkalıkları öncelikle göze çarpan harika dekoratif bir vurgu ortaya koymaktadır. Özellikle modern süslemelerle taze bir yaşam atmosferi yaratmak isteyen abartılı tasarım sevenler, kesinlikle modelleri takdir edeceklerdir. İster aydınlatılmış ister geleneksel bir tezgah arası tercih edin, size ve tasarım ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Daha sonra, mutfak tezgah arasının profilini dükkandan mükemmel bir şekilde tamamlayan pratik öğeler vardır. Kolay montaj ve demontaj ile pratik bakım özellikleri, mutfaktaki tezgah arasın, ocağın üzerinde bir deco veya sıçrama koruyucu olarak daha kolay ve daha çekici olmasını sağlar.